אם אתם מחפשים לשחק במשחק בינלאומי או דרכים ליצור קשר עם חברים חדשים, תוכלו למצוא את כל זאת באתר שלנו ועוד דברים נוספים. אתם מוזמנים לבקר ואנחנו מאחלים לכם שהיה נעימה.
חזרה לאחור

English    Hebrew    Russian    Arabic    Dutch    French    Italian    Danish    Romanian    Finnish    Chinese Traditional    Chinese Simplified    Spanish    Japanese    Persian

דף ראשי

קישרי חוץ ומלחמה

נשקים וטקטיקה

האומות המאוחדות, בריתות וטכנולוגיות

תוצאות הקרבות

אירועים ועלויות

 

 

הסבר על הנשקים 

חיילים – נועדו להגנה על המדינה שלך מפני גניבת כסף ממתקפות אויב, אתה יכול לשלוח אותם לתקיפת קומנדו על ערי האויב ולנסות לשדוד את הבנקים של האויב שלך. 

טנקים –בעלי חשיבות קריטית בעת מתקפה כללית על מדינה אחרת, משמשים לכיבוש אדמה ולהרס מפעלי אויב בעת פלישה. במידה ויש לך יותר טנקים מהמדינה אותה אתה תוקף, רוב הסיכויים שתצליח לכבוש יותר אדמה ולהרוס יותר מפעלים. חשוב לדעת שטנקים הם גם כלי הגנתי בעל ערך; ההגנה האחרונה שלכם מפני מתקפה כללית על מדינתכם!

ארטילריה – משמשת להפגזת עמדות חיילים של האויב ואף לפגיעה/השבת אש כנגד ארטילריה של האויב. בארטילריה מומלץ להשתמש לפני תקיפת קומנדו על מדינת אויב. 

טילי הגנה אווירית – נועדו להגנה על המדינה שלך מפני תקיפות מטוסים ומסוקים. בנוסף בעת תקיפה כללית על מדינת אויב, יחידות טילי ההגנה האווירית מגנות על הטנקים שלך מפני מסוקי האויב.

מטוסים – נועדו להפצצת מטרות בעומק שטח האויב, באפשרותך לשלוח אותם למשימות הפצצה ולנסות לפגוע בבסיסי האויב. הדרך הטובה ביותר להשתמש במטוסים היא לתקיפה לפני מתקפה כללית. 

* באפשרותך להשתמש במטוסים שלך לתקיפת מתקני הגרעין או מכוני המחקר ביולוגי, כימי ואלקטרומגנטי של מדינות האויב.

מסוקים – נועדו לפגוע בטנקים, ארטילריה, טילי הגנה אווירית וחיילים של האויב. בעת תקיפת מסוקים המסוקים שלך משגרים תחילה את הרקטות שלהם לעבר הטנקים ורק לאחר מכן פונים לעבר מטרות אחרות. המסוקים חשובים בהורדת כמות הטנקים של האויב (כשלאויב שלך אין הרבה טנקים, רוב הסיכויים שלא תבוא מתקפה כללית על המדינה שלך). שימוש נוסף למסוקים הוא בהגנה על המדינה שלך מפני מתקפה כללית, בעת מתקפה המסוקים שלך משתתפים במאמץ הבלימה של הפלישה היבשתית למדינה שלך! 

ספינות – נועדו להגן על קו החוף של המדינה שלך. הספינות מצוינות בחיסול כמויות גדולות של חיילי אויב, במידה וההפגזות שלהן על מדינת האויב מצליחות. הספינות מצוידות בתותחים ענקיים ובנשקים נגד צוללות. בעת תקיפה ימית הספינות שלך צריכות לעבור את קו החוף של האויב הנשמר על ידי ספינות וצוללות. 

צוללות – נועדו לבצע תקיפות פתע על עמדות של האויב. הצוללות חמושות בטורפדו וטילים מונחים, בעת תקיפה מוצלחת הצוללות שלך ישגרו טילים מונחים לעבר בסיס ההגנה נגד טילים בליסטים של האויב. בכך, האויב מאבד טילים-נגד-טילים שחשובים מאוד להגנה על המדינה שלו מפני מתקפת טילים בליסטים. אחרי מתקפת פתע רצוי להשתמש בטילים בליסטים שלך על מנת לפגוע בכלכלת האויב.

טילים בליסטים נועדו לפגוע באויב מרחוק ובלי אבדות מיותרות!

בעת בחירת האופציה הזו יפתח לכם חלון, שיאפשר לכם לבחור איזה סוג ראש נפץ אתם רוצים לצרף לטיל הבליסטי. (תלוי אם רכשתם טילים בליסטים)

ראש נפץ רגיל - יכול לפגוע במפעלים. (המפעלים נהרסים והאויב מקבל את האדמה במקום המפעלים).

ראש נפץ כימי - כל טיל כימי שפוגע במדינה יכול להרוג עד 10,000 חיילי אויב.

ראש נפץ ביולוגי - כל טיל ביולוגי שפוגע במדינה יכול להוציא משימוש עד 500 טנקים + משמיד עד 1,000,000 כסף.

ראש נפץ אטומי - יכול לפגוע במפעלים. (המפעלים נהרסים והאדמה נעלמת יחד איתם).

ראש נפץ אלקטרומגנטי - כל טיל אלקטרומגנטי שפוגע במדינה יכול להרוס 1-15 מטוסים, 1-15 מסוקים, 1-100 טילים בליסטים ובנוסף 1-50 לוויינים.

במידה ויש לאויב טילים נגד טילים בליסטים אז יש סיכוי שהטילים שתשגר לא יפגעו במטרה.

טילים נגד טילים בליסטים – נועדו להגן על המדינה שלך מפני מתקפת טילים בליסטים. הטילים שלך משוגרים אוטומטית לעבר טילים בליסטים ששוגרו לעבר המדינה שלך. ככול שיש למדינה שלך יותר טילים נגד טילים בליסטים, גוברת יכולת ההגנה של המדינה במקרה של מתקפת טילים בליסטים. 

לוויינים – נועדו לריגול מתוחכם ומצוינים בלהשיג מידע על האויב שלך. חשוב להשתמש בהם לפני מתקפה כלשהי וזאת כדי לקבל מידע על המדינה שאותה אתה רוצה להתקיף. הלוויינים יכולים לגלות לך את הסטטוס של מדינת האויב, כמה מפעלים יש בה ואיזה, לקרוא את המודעות האחרונות שקיבל מנהיג המדינה ולקרוא את החדשות האחרונות שהיו במדינה. בעזרת לוויינים אתה תוכל גם לגלות פעולות מרגלים שנשלחו על מנת להפליל מדינה אחרת. 

מרגלים – נועדו לרגל ולפגוע במדינת האויב. אתה יכול להשתמש בהם במגוון דרכים ואף לשלוח אותם למשימה מסוכנת במיוחד: להתנקש במנהיג מדינת אויב! מדינה שהמנהיג שלה נהרג מפסידה את המשחק ונעלמת בספרי ההיסטוריה... 

טקטיקות למשחק

אפשר להשתמש במשחק במגוון רב של טקטיקות, והדרך הטובה ביותר היא לחבור ביחד עם כמה מדינות ולהתקיף מדינות חלשות. המדינה שלך חזקה רק אם הכלכלה שלך חזקה!

כמה טקטיקות שיכולות לשמש אתכם במשחק:

1.      גרמו למלחמה בין מדינות והחלישו אותם ע"י שימוש במבצעי הפללת מדינה אחרת של המרגלים, ואז תוכלו לשלוח את הצבא שלכם למתקפה, כשהמדינות חלשות.

2.      מתקפה משולבת – תקפו ביחד מדינות חלשות.

3.      חשוב לרגל לפני כל מתקפה על מנת להשיג מידע רב ככל האפשר על מדינת האויב.

4.      במתקפה כללית, כדי להשיג תוצאה מיטבית, שלחו פי 2 או יותר טנקים משיש לאויב שלכם. תרוויחו יותר אדמה ותהרסו לאויב שלכם יותר מפעלים!

5.      שגרו טילים בליסטים לעבר מדינה שיש לה פחות טילים-נגד-טילים, כך תוכלו לחדור את ההגנות של המדינה ולפגוע במפעליה. 

 

טיפים

הטיפים הכי טובים שאני יכול לתת לכם הם:

בהתחלה תבנו את המדינה שלכם ואל תשקיעו בצבא, הצטרפו לקבוצת ברית קיימת וצרו קשר עם חברים. רק כך תוכלו לשרוד במשחק !