משחק רשת, משחק דפדפן, משחק רשת, משחק אסטרטגיה
English    Hebrew    Russian    Arabic    Dutch    French    Italian    Danish    Romanian    Finnish    Chinese Traditional    Chinese Simplified    Spanish    Japanese    Persian

חזרה לאחור

המשחקים המגניבים של גינדיס

רוצה לשחק משחקים מגניבים? משחקי סימולאציה של ניהול ומלחמה? חושב שאתה יכול להנהיג?

במשחקי גינדיס תמצאו את כל ה משחקים בחינם. מגוון משחקי ניהול צבא ומדינה. בהם: מפקד צבאות, מנהיגי עולם, אימפריה במזרח התיכון 2027 ועוד...בנו אימפריה והנהיגו את החברים שלכם לניצחון.


לשחק עם שחקנים מכל העולם

בכל ה משחקי רשת מרובי משתתפים בגינדיס אין מגבלה של שפה. שחקן מישראל שמשחק בעברית יכול לשחק באותו משחק עם שחקנים ממדינות ערב שמשחקים בערבית ושחקנים מסין שמשחקים בסינית וכך כולם מבינים את כולם במשחק. בנוסף באפשרותך לשלוח מסרים מתורגמים לשחקנים שאינך יודע את שפתם ובכך לאפשר להם להבין את כוונותיך. במשחקי קרבות ומלחמה חשוב להעביר כל הזמן מסרים לאויבים שלכם, לבלבל אותם ולגרום להם לפחד להגיב צבאית לפעולותיך.


להלחם נגד הטובים ביותר

ככול שתעלה בדירוג שלך במשחקי אסטרטגיה מרובי משתתפים של גינדיס כך תמצא יריבים חזקים וטובים יותר. משחקים בחינם שגינדיס מציעה מאפשרים לכם לשדרג את עצמכם כל יום ולהעצים את המדינה שברשותכם בכלי נשק ועוצמה שאין לאחרים. השחקנים הטובים ביותר מקבלים משימה קשה ביותר ואם הם מצליחים לעמוד בה הם נכנסים להיכל התהילה. הוכיחו לעולם שאתם השחקנים הטובים ביותר.


להלחם עד הסוף ולנצח

לחשוב כמנהיג גדול...תתמקד בניצחון...תגרום לאויבים שלך להלחם אחד בשני...

לשחק משחקי קרבות ומלחמה מאפשרים לכם לשפר את היכולות שלכם כאסטרטגים אבל גם כדיפלומטים.

בגינדיס שיפור היכולות הוא הדרגתי. ליצור בריתות עם שחקנים חזקים, לתכנן ביחד את דרך הפעולה כדי לנצח. רק בגינדיס תוכלו לקבל את כל הכלים כדי להערים על האויבים שלכם, לגרום לסכסוכים פנימיים, לרגל אחרי הפעולות שלהם במשחק ולגרום למהפך.


© כל הזכויות שמורות לאתר גינדיס