משחק רשת, משחק דפדפן, משחק רשת, משחק אסטרטגיה
English    Hebrew    Russian    Arabic    Dutch    French    Italian    Danish    Romanian    Finnish    Chinese Traditional    Chinese Simplified    Spanish    Japanese    Persian

חזרה לאחור

העשר את החיים שלך במשחקי אסטרטגיה וניהול אימפריה

מחקרים בינלאומיים מגלים שדרך משחק המוח האנושי משפר את הביצועים שלו. לשחק משחקי אסטרטגיה ואימפריה יאפשרו לכם גירוי יומי של המוח והעשרה של החיים שלכם בחברים חדשים מכל העולם.

לדעת לומר את הדבר הנכון ברגע הנכון זה דיפולמטיה. דרך משחק עם אלפי שחקנים תוכלו ללמוד על תהליכי דיפלומטיה ושיפור יכולות אופי.


דמות המנהיג

הדמות שתבנו לעצמכם במשחק יכולה להוביל אתכם גם בחיים האמיתיים.

אמצו לעצמכם את דמות המנהיג והדיפלומט ושפרו את היכולות שלכם על ידי משחק עם אלפי שחקנים מכל העולם שמשחקים ב משחקי ניהול אימפריה שגינדיס מציעה. מנהיג טוב הוא מנהיג שהחברים בוחרים בו כי אכן הוכיח את עצמו בקרב. מנהיג טוב מקשיב לכולם ומנווט בדרך הכי טובה לקבוצה אותה הוא מנהיג.


אימפריה לא בונים ביום אחד

גם את הפרמידות לא בנו ביום אחד, כל יום הניחו עוד לבנה על לבנה וכך נבנו הפרמידות. גינדיס מאפשרת לכם לשחק משחקי אימפריה אונליין בחינם.

את האימפריה שלכם בנו מיסודות חזקים, שיתופי פעולה עם מדינות חזקות, בנו ברית חזקה, כלכלה חזקה שתאפשר לכם לבנות ולהחזיק צבא חזק, צרו קשר עם שחקנים מהעולם ודאגו לקשר איתם דרך המשחק, דאגו תמיד לסכסך את האויבים שלכם עם מדינות שלא קשורות אליכם על ידי שליחת מרגלים להפליל מדינות אחרות וגם הצעות להחלשה של האויבים שלכם באומות המאוחדות.


נהלו את האימפריה שלכם מכל מקום בעולם

המשחקים שבונה אתר גינדיס מאפשרים לכולם לשחק מכל מקום בעולם וזאת על ידי כניסה לאינטרנט וניהול המדינה שלכם. ב משחקי אימפריה ואסטרטגיה חשוב לדעת לנהל את האימפריה שלכם בצורה נכונה. ההמלצה שלנו היא כנסו כל יום למשחק ודאגו לקשרי החוץ של המדינה שלכם, בנו את הכלכלה והצבא וקראו את החדשות שהיו במדינה שלכם ובעולם הוירטואלי בכלל.


© כל הזכויות שמורות לאתר גינדיס