משחק רשת, משחק דפדפן, משחק רשת, משחק אסטרטגיה
English    Hebrew    Russian    Arabic    Dutch    French    Italian    Danish    Romanian    Finnish    Chinese Traditional    Chinese Simplified    Spanish    Japanese    Persian

חזרה לאחור

אין רגע משעמם אחד בגינדיס משחקים

משחקי מלחמה וכיבוש תמיד מצליחים לרגש ובמיוחד כאשר אתם מצליחים לגבור על יריב חזק.

אם הצטרפתם לאחד ל משחק מרובי משתתפים בחינם שגינדיס יצרה אתם מכירים את ההרגשה שקבוצת שחקנים מתאמים תקיפות על בריתות אחרות. הדרך שלך לגדולה במשחק זה לא על ידי כיבוש הרבה מדינות כי אם פעולות נועזות וניצחון במלחמות נגד בריתות שכולם מפחדים מהם.


לשחק משחקים אונליין בחינם

לא לכולם יש חברים שאוהבים לשחק משחקי מלחמה ואסטרטגיה ברשת ולכך נועד האתר גינדיס. להכיר חברים חדשים שאוהבים את מה שאתם אוהבים, לשחק משחקי דפדפן בחינם ולהעביר כמה דקות כל יום בניתוח אסטרטגי של המצב שאתם עומדים. בכל משחק טקטיקה לכבוש שטחים ישנה אפשרות לתקשר עם האויב שלך ומומלץ שתשתמש באופציה הזו בתבונה כמו לשלוח הודעות מפחידות ומרתיעות או לשלוח בקשה לשלום בזמן שהצבא שלך מתעצם.


צור בריתות עם שחקנים חדשים

שחקנים חדשים מקבלים הגנה תקופה מוגבלת ובזמן התקופה הזו עליהם למצוא ברית חזקה שתגן עליהם מפני תוקפים ואויבים. במשחקי כיבוש המטרות שהכי קלות הם שחקנים חדשים ולכן מנהיגי בריתות יוכלו לקלות להביא אליהם שחקנים חדשים ולהגן עליהם.

בריתות יכולות לעזור לשחקנים חדשים בהרבה מובנים אם משלוח סיוע בכסף או צבא, לסייע באומות המאוחדות או בכלל לייעץ על דרך פעולה והשתלבות נכונה בברית.


בגינדיס השחקנים מרוויחים יותר

האפשרויות בגינדיס תמיד למען הקהילה. כל אפשרות שניתנת בכסף אמיתי אפשר לרכוש בכסף המשחק בחינם. המשחקים בחינם ואין חובה לשלם. אך תמיכה בגינדיס תאפשר יצירת משחקים טובים יותר, שיפור הגרפיקה והבאת שחקנים חדשים נוספים למשחקים. לשחק משחקי כיבוש בדפדפן רק דרך גינדיס משחקים כי אנחנו עושים הכל למענכם.


© כל הזכויות שמורות לאתר גינדיס