משחק רשת, משחק דפדפן, משחק רשת, משחק אסטרטגיה
English    Hebrew    Russian    Arabic    Dutch    French    Italian    Danish    Romanian    Finnish    Chinese Traditional    Chinese Simplified    Spanish    Japanese    Persian

חזרה לאחור

להתחיל לשחק עם גינדיס

אם אתם מתעניינים במשחקי דפדפן בחינם או במשחקי רשת מרובי משתתפים גינדיס משחקים היא המענה שלכם. אצלנו תוכלו למצוא מגוון משחקי מלחמה שכל עליכם לעשות זה להתחבר לאינטרנט ולשחק.

המשחקים שלנו ייחודיים ושופרו עם הזמן מקבלת המלצות של שחקנים מה הם רוצים לראות במשחקים ומה לשפר.


לדבר עם היריבים שלך

במשחקי דפדפן רגילים אין אפשרות לדבר עם היריבים שלכם בלי מגבלת השפה. גינדיס פיחתה את המשחקים בצורה בא שחקנים מכל העולם משחקים באותו משחק מלחמה בלי מגבלת שפה ואם אפשרות לשלוח הודעות מתורגמות אחד לשני במשחק. האפשרות הזו פותחת בפניכם אפשרות להכיר חברים חדשים מסביב לעולם וליצור חברויות חדשות.


אל תהיה במגננה תמידית

המשחקים נבנו בצורה כזו שדורשת מהשחקן שיתוף פעולה תמידי בינו לבין החברים שלו, כדי להתקדם במשחק ולהגיע לשיאים חדשים. במשחקים מפקד צבאות ומנהיגי עולם תוכלו להגיע להיכל התהילה המפורסם רק על ידי שיתוף בעלי הברית שלכם בהחלטות שלכם וביחד תתכננו את הדרך שלכם להצלחה. במשחקי צבא ומלחמה חשוב גם לחשוב על הצד הדיפלומטי ולהיעזר בכלים שנותן המשחק כדי להתקדם.


הפכו להיות מנהיגים

המשחק הפופולארי מנהיגי עולם הוא משחק דפדפן מרובי משתתפים שנותן לשחקן את כל הכלים מהמציאות של ימינו להנהיג את המדינה שבראשה הוא עומד. חדרי מלחמה וביון משוכללים, יתנו לכם הרגשה של מנהיגים אמיתיים. הצביעו באומות המאוחדות על הצעות ויישמו החלטות שהתקבלו. בנו כלי נשק מיוחדים ומכרו אותם למדינות חלשות.


© כל הזכויות שמורות לאתר גינדיס